Przydomowy Plac Zabaw

Marzeniem każdego dziecka jest własny plac zabaw. Jeżeli tylko posiadamy ogródek i trochę dobrych chęci, warto przeznaczyć fragment podwórka na kącik dla dzieci. Z pewnością zachęci je to do częstszego przebywania na zewnątrz i zabawy na świeżym powietrzu. A dobrze przecież wiemy, że nie ma nic trudniejszego niż odciągnięcie pociechy od ekranu telewizora czy komputera.

Domek Zabaw

domek zabaw w przydomowym ogrodzie

Domek zabaw z oferty Lars Laj ma wymiary idealne do przydomowego ogrodu

Czytaj też: Pomysły aranżacji ogrodu na wiosenne pikniki.

Huśtawki z bezpiecznym siedziskiem

Budowę podwórkowego placu zabaw najłatwiej zacząć od zamontowania huśtawki. Siedzisko można umieścić na stabilnej gałęzi drzewa lub specjalnej ramie- stelażu. Młodsze dzieci będą wymagały bezpiecznego krzesełka, przy starszych sprawdzi się opona lub tzw. „Siedzisko Ptasie Gniazdo”.

siedzisko ptasie gniazdo i siedzisko dla maluchów
Siedziska huśtawek dostępnych na stronie Lars Laj

Tablica do rysowanie kredą

Jeżeli nasze dziecko ma zacięcie plastyczne i chętnie rysuje, na ogrodzeniu wokół domu możemy powiesić tablicę kredową. To świetne ćwiczenie dla kreatywności. Również utrzymanie porządku będzie prostsze, jeżeli rysowanie po ścianach odbędzie się od teraz na podwórku a nie, jak do tej pory- w salonie.

tablica kredowa
Podwórkowa tablica może zawisnąć na płocie: Apartmenttherapy.com

Piaskownica z atrakcjami

Zazwyczaj pierwszym urządzeniem, jakie przychodzi nam do głowy, kiedy myślimy o placu zabaw jest standardowa piaskownica. Ale kto powiedział, że piaskownica musi być nudna? Mamy do dyspozycji różne dodatki które zmienią starą dobrą piaskownicę w atrakcyjne miejsce zabaw. „Szkielet” dinozaura ukryty pod piaskiem przyda się doskonale przy zabawie w odkrywcę czy archeologa, a zamontowany przy piaskownicy stolik zmieni każde lepienie babek w eleganckie przyjęcie.

wkład do piaskownicy i stolik do piaskownicy
Wkład do piaskownicy i stolik do zabawy znajdziemy w ofercie Lars Laj

Zjeżdżalnia do zamontowania

Jeżeli na naszym podwórku znajduję się podwyższona platforma, weranda albo chociaż wzniesienie lub płot- możemy przymocować do nich nich zjeżdżalnie, która będzie prowadzić prosto na miękki piasek. To szalony pomysł, ale za to bardzo efektowny.

Kto się teraz rozmarzył i chciałby być znów dzieckiem? 🙂

domowy plac zabaw ze zjeżdżalnią i piaskownicą
Domowy plac zabaw: Gardenphoto.com

 Piaskownice i zjeżdżalnie do zamontowania znajdziemy w dziale komponenty firmy Lars Laj. Są atestowane i bezpieczne do dowolnego montażu.

Zobacz także: Jak wybrać piaskownicę dla swojego dziecka?

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

RelatedPost

Oznaczone , , , , ,

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *